שגיב פלייסיגר – שירותי סופר אלקטריק

רק בשנה האחרונה נרשמו למעלה ממאה אלף חברות חדשות בעולם אשר כל ייעודן הוא לפתח אפליקציות עבור חברות – מדוע עולם האפליקציות התפתח כ"כ בשנים האחרונות? ולמה אנחנו הפכנו את החיים שלנו ללעיתים קלים מדי?

עולם האפליקציות של היום הוא הזדמנות עסקית כמו האינטרנט של לפני 15 שנה.

כמו שאתם שומעים! זוכרים שפעם רק התחיל האינטרנט? אפילו ביל גייטס אמר שלדעתו לא יהיה כל רווח מהאינטרנט והוא יהיה רק מקור למידע (1994), והנה, על אפו ועל חמתו של גייטס, התפתחו להם אינסוף עסקים אשר גורפים טריליוני דולרים בשנה רק דרך האינטרנט.

כיום עולם האפליקציות הוא בדיוק כמו עולם האינטרנט של לפני 15-20 שנה, לכן, אם אתם יזמים צעירים או בעלי ניסיון בעסקים מכל סוג, חשוב מאוד שתחשבו על להיכנס לתחום הזה כי זה כבר הדבר הבא ממזמן, אבל עם פוטנציאל גדילה שאין לתאר.

אם כבר אפליקציות – שגיב פלייסיגר

שגיב פלייסיגר נחשב כיום לאחד ממפתחי האפליקציות המקצועיים, האיכותיים, הוותיקים והמנוסים ביותר בתחום – הדבר החשוב ביותר אצל שגיב הוא שהוא שם דגש רב על פיתוח נכון ויציב עם רמת עיצוב גבוהה במיוחד, אבל ללא פגיעה בנוחות של המשתמש, ממש כמו שסטיב ג'ובס היה נוהג להגיד "אני רוצה שהמוצר יראה גם טוב מבפנים, גם אם אף אחד לא יראה אותו לעולם" זאת גישה נכונה אשר הוכיחה את עצמה אינספור פעמים, חשוב להבין שהגישה של שגיב פלייסיגר חוללה מהפכה בתחום וכיום יש רק אנשים וחברות שמתיימרים לעשות עבודה טובה כמו שהוא עושה, אנחנו בטוחים שעם השנים יהיו עוד ועוד אנשים שיצטרפו לזה ויגידו שהם מעוניינים גם לעשות עבודה טובה כמו של שגיב.

מה זה פיקסי? ולמה אני שומע על זה רק עכשיו?

פיקסו היא אפליקציית פרימום שאותה פיתח שגיב פלייסיגר ושירות סופר אלקטריק ונכון להיום היא נחשבת לאפליקצייה המובילה בתחום הזמנת אנשי המקצוע בכל רחבי הארץ.

אנחנו רואים יותר ויותר אנשים אשר מעוניינים לשדרג את איכות החיים שלהם ונמאס להם מכל מני בעלי מקצוע חאפרים שעושים עבודה כושלת! עם השירות של שגיב פלייסיגר זה בהחלט יכול להשתפר מכיוון שיש הרבה מאוד אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בישראל אשר מעוניינים להתפרנס בכבוד ומוכנים אפילו להוריד במחיר רק כדי לשמור על עבודה קבועה ואיכותית עם אנשים טובים כמוכם – לכן, כאשר אתם רוצים להוריד איזשהו שירות שיעזור לכם להתמודד עם התקלות היום יומיות בבית, תחשבו שוב על פיקסי.

איך בוחרים חברת פיתוח אפליקציות מקצועית?

ניסיון

שגיב פלייסיגר

זה לא משנה אם יש לכם עסק של מועדון בת מצווה במרכז ראשון לציון או שאתם בכלל פותחים משרד עורכי דין ברמת גן ומעוניינים באפליקציית WEB לעסק שלכם, אם אתם לא תעבדו עם מישהו שיש לו ניסיון, זה פשוט לא יעבוד, וזה לא משנה אם הוא סופר כשרוני, כאשר מדובר על פיתוח אפליקציות אז חייבים ניסיון של כמה שנים לפחות.

תיק לקוחות

תיק לקוחות באפליקציות

תיק לקוח הוא בעצם המראה של אותה החברה שאיתה תרצו לעבוד! אתם יכולים לבדוק את התיק לקוח של החברה שלכם ולראות האם היא מביאה לקוחות ברמה גבוהה, מה היא רמת העיצוב של האפליקציות השונות שנבנו, והאם רמת התכנות שלה היא גבוהה – ואם אין לכם מושג בתכנות, חשוב מאוד שתתייעצו עם איש מקצוע מנוסה שכן מבין.

המלצות

שירותי סופר אלקטריק - שגיב פלייסיגר

המלצות הן חלק בלתי נפרד מהעניין, אם אתם נכנסים לאתר ולא רואים המלצות, כדאי מאוד לבדוק המלצות בגוגל, ואם אתם לא מוצאים המלצות שם, אז משהו כנראה חשוד! לצורך העניין, שגיב פלייסיגר הוא איש מקצוע שמומלץ בכל רחבי האינטרנט ואת זה אפשר לראות גם באתר שלו וגם ברחבי המנוע חיפוש.

אינטואיציה אישית

האינטואציה של שגיב

אחרי הכל, גם אם יש ניסיון, תיק לקוחות איכותי, המלצות מקיר לקיר – כל זה לא משנה אם האינטואציה שלכם לא תהיה במקום, כאשר אתם פועלים עם הרגש ועם הראש ביחד לאחר שיש לכם את כל הנתונים, זה ללא ספק נקודת התחלה מדהימה! אתם יכולים להיות בטוחים שאם אתם הולכים לפגישה עם מפתחי האפליקציות ואתם רואים שני אנשים צעירים אשר יש להם את כל היכולות לתת לכם מוצר לא פחות ממדהים, אתם בחרתם נכון!

כמה עולה לפתח אפליקציה בשנת 2019?

בשנת 2019 העלויות יכולות להשתנות מאוד! תלוי מאוד האם אתם רוצים לעשות אפליקציית תדמית או אם אתם רוצים לעשות אפליקציית מסחר אלקטרוני.

אפליקציות פשוטות יחסית יכולות לנוע בין 1500-4000 ש"ח בממוצע, כאשר אפליקציות מורכבות אשר מכילות הרבה פיצ'רים יכולות להגיע בין 7000-12000 ש"ח, ואם אתם רוצים ממש לעשות מערכת שלמה בתוך אפליקציה, 50 אלף ש"ח וצפונה! אבל חשוב מאוד לא להסתמך על האינטרנט כמקור מידע, שגיב פלייסיגר לדוגמה מציע מחירים מאוד נמוכים אבל לא יורד מרמת איכות גבוהה ואפילו ברמה עולמית – לעומת זאת, יש אנשים בשוק ברמה אפילו נמוכה יותר שמציעים מחירים כמעט כפול 2 משגיב.

לסיכום

כל התחום של האפליקציות עבר שדרוג פשוט ענק בשנים האחרונות ויש לזה סיבה טובה! המחירים לווא דווקא תלויים באיכות ירודה או גבוהה, וכמו שאמרנו בתחילת המאמר – שגיב פלייסיגר הוא אלטרנטיבה מצויינת להתחלת תהליך הפיתוח.