אבנר קופל – יושב ראש מנהלת ליגת העל בכדורסל

אז מי זה בעצם אבנר קופל ?

כאן באתר אתם תוכלו ללמוד הרבה יותר על אבנר קופל , במה הוא תרם בכדורסל הישראלי ובעצם מי הוא היה. מגוון רחב של אנשים שמעו את השם שלו אך לא יודעים במי מדובר. כאן אנחנו נשמח לעזור לכם להשלים את הפאזל. תוכלו ללמוד מה באמת הוא עשה ואיך הוא תרם בכל המישורים.

אבנר קופל עוזר לכדורסל הישראלי במגוון רחב מקומות

אז בעצם איך יושב ראש מנהלת ליגה העל יכול לתרום לכדורסל? כמובן שיש הרבה מאוד אנשים שיכולים להגיד שזה תפקיד לא חשוב ואין לו הרבה מה לעשות אך זה כלל לא נכון. יש הרבה איך לתרום לכדורסל של ישראל. בישראל הספורט הוא לא הדבר החשוב ביותר, אנחנו מוקפים בהרבה מאוד בעיות אבל דווקא בגלל זה הספורט הוא רגעי האושר של הישראליים וחשוב לשפר את זה.

אבנר קופל ותרומתו לכדורסל הישראלי

הרבה מאוד אנשים מנסים לתרום בתחום של הספורט אך לא מצליחים. זה לא סתם – צריך לדעת איך לתמוך בספורטאים, צריך לדעת במה להשקיע ובמה לא. דווקא בכדורסל חושבים שאנחנו נמצאים במצב טוב בגלל מכבי תל אביב אבל יש לנו עוד דרך ארוכה בשביל להגיע למקומות גבוהים יותר. אבנר קופל ידע את זה וכל הזמן ניסה לדחוף דברים אשר יעזרו לכדורסל הישראלי לצמוך ולגדול.

אז איך בעצם עוזרים לכדורסל – במה אבנר קופל האמין:

מתקנים – אין ספק שיש מתקנים איכותיים כך הספורט מתקדם.

מקצועיות – ברגע שהמנהליים יותר מקצועים כך גם הרמה עולה.

רמת אימון – אבנר קופל האמין שרמת האימון חייבת לעלות רמה וכך השחקנים ישתפרו מאימון לאימון.

פחות זרים ויותר שחקני נוער – זה נכון שזרים מעלים את הרבה אבל אם רוצים באמת כדורסל ישראלי במייטבו אז טיפוח מחלקת הנוער זה חלק משיפור כללי בארץ.

אבנר קופל תרם בכל מה שהוא יכל והגיע להישגים רבים. הכדורסל כרגע נמצא במצב הרבה יותר טוב ממה שהוא היה בעשור הקודם. אפשר לראות התקדמות ברמות האימון, במחלקת הנוער ובמתקנים הרבים שמשתפרים מעת לעת.

אבנר קיבל תשתיות מאוד ישנות והיום כמעט לכל הקבוצות המתקנים נראים מצוין ואפילו במקומות רבים ברמה אירופאית של ממש.

הרצון לעשות כדורסל טוב תמיד היה בראש הדברים החשובים וכך זה נעשה. אין ספק שהכדורסל יתקדם לאורך הדרך והשיפור נראה ברמה של הקבוצות